Brak komentarzy

Maski na twarz prawnie wymagane w biurach nieruchomości, gdy wchodzą nowe przepisy – Property Industry Eye

Maski na twarz prawnie wymagane w biurach nieruchomości, gdy wchodzą nowe przepisy – Property Industry Eye

[ad_1]

Od dziś maski na twarz są wymagane przez agentów nieruchomości i agentów najmu po tym, jak rząd rozszerzył listę miejsc, w których będą one obowiązkowe.

Nowe wytyczne opublikowane wczoraj wieczorem wspomniane pokrycia będą potrzebne w agencjach nieruchomości, pożyczkodawcach, a także w domach aukcyjnych.

Będą również potrzebne w pielęgnacji osobistej, salonach kosmetycznych, salonach tatuażu i na wynos, wraz z taksówkami, prywatnymi pojazdami do wynajęcia oraz samochodami do nauki jazdy lub furgonetkami.

Zasady, które weszły w życie dziś o 4 rano, zostaną zrewidowane za trzy tygodnie. Nieprzestrzeganie będzie karane grzywną w wysokości 200 funtów za pierwsze wykroczenie, która podwaja się przy każdym kolejnym wykroczeniu, do maksymalnej kwoty 6400 funtów.

Rząd wprowadził nowe środki, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się omikronowego wariantu Covid-19.

Premier Boris Johnson określił nowe środki jako „proporcjonalne i odpowiedzialne i dadzą nam czas w obliczu tego nowego wariantu”.

Codzienne wiadomości e-mail od EYE

Wpisz swój adres e-mail poniżej, aby codziennie rano otrzymywać najnowsze wiadomości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą.

[ad_2]
Sprawdź nieruchomości z Warszawy, Krakowa lub Wrocławia prosto od dewelopera E-deweloperski.pl Dom Development oraz firmy budującej domy i mieszkania. Lidera rynku mieszkaniowego w Polsce. Znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

W naszej firmie deweloperskiej oferujemy też Budowę Spa oraz Budowę Basenów w całej Polsce i za granicą.

Rate this post

Comments (0)

Nieruchomości - Ceny niższe nawet o połowęNieruchomości 50% Mniej Ceny Niższe Super Okazje

Zgarnij tę ostatnią letnią zniżkę na wakacje i zaoszczędź do 50% na wybranych nieruchomościach. 

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes