Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa. Działki na Mazurach które państwu Proponujemy są wysokiej jakości oczywiście Możecie państwo kupić działkę na OLX lub znaleźć działkę Dzięki naszej firmie realizujemy bardzo dobre ciekawe inwestycje związane z działkami na Mazurach Jeżeli chcecie państwo możecie od naszej firmy kupić profesjonalnie zrobione zaprojektowane domy lub działki na Mazurach lub pod Warszawą.

Mazury – Działki, Nieruchomości, Inwestycje oraz możliwości działania z naszą firmądeweloperską z Warszawy, pomagamy załatwiamy formalności. Prowadząc firmę która sprzedaje działki na Mazurach możemy państwu zaoferować szeroko pojęte usługi handlu i sprzedaży ziemia na Mazurach sprzedajemy działki i kupujemy działki posiadamy odpowiednio dopasowane działki pod klienta w tym działki z bezpośrednią linią brzegową działki z dostępem do jeziora na Mazurach.


Kontakt do Dyrektora naszej Firmy:

+48 664 093 333

Zadzwoń i dowiedz się wiecej na temat działek na Mazurach!

E-deweloperski - Inwestycje
E-deweloperski – Inwestycje

Możliwości bezpośredniej współpracy z naszą firmą pomogą państwu w realizacji różnych ciekawych inwestycji działki które sprzedajemy są na naprawdę wysokim poziomie realizujemy profesjonalnie wszelkiego typu możliwości współpracy pomiędzy nami a inwestorami a więc jeżeli jesteś inwestorem który realizuje bardzo profesjonalnie możliwości sprzedania kupna działek w Warszawie na Mazurach po Gdańsku lub Gdyni masz możliwość współpracy z naszą firmą realizujemy dużo dobrych ciekawych inwestycji z działki w grunty oraz w możliwości Bezpośrednie Inwestycje w grunty realizujemy naprawdę profesjonalnie inwestycje w działki i grunty na Mazurach Staramy się działać jako najlepsza firma deweloperska i realizujemy bardzo profesjonalnie wszelkiego typu usługi budowlano-remontowe oraz usługi związane z możliwościami inwestycyjnymi w ziemię i w grunty.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska.
Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska.

Nasza firma prowadzi bardzo zaawansowane inwestycje w ziemię i w grunty w całej Polsce realizujemy bardzo profesjonalnie wszelkiego typu inwestycje realizujemy także możliwości bezpośredniej współpracy z klientami i staramy się działać jako profesjonalna firma realizująca w bardzo dobre inwestycje w działki grunty na Mazurach i nad morzem realizujemy bardzo profesjonalnie różnego typu możliwości budowlane różnego typu inwestycje w ziemię i będziemy dla państwa bardzo profesjonalnie rzetelnie i na najwyższym poziomie inwestować pieniądze które nam powie w jakie grunty.

Jakie możliwości daje nasza firma Inwestycyjna?

Nasza firma daje bardzo dużo ciekawych i nietuzinkowych Inwestycji w grunty i w ziemię na Mazurach realistycznie dopasowane inwestycje w ziemię w grunty i działki na Mazurach realizujemy bardzo dobre profesjonalne i rzetelne działki które mamy dla naszych inwestorów sprzedajemy działki na Mazurach kupujemy działki na Mazurach i realizujemy bardzo profesjonalnie możliwości bezpośredniej współpracy pomiędzy naszymi klientami a osobami z którymi współpracujemy z młodymi inwestorami oraz bardzo doświadczonym i deweloperami z Warszawy.

Firma którą dla państwa tworzymy jest dopasowana do możliwości inwestowania pieniędzy od początku działalności naszej firmy jesteśmy bardzo nastawieni na pomoc państwu w realizacji różnego typu działań związanych z inwestycjami oraz działań związanych z nowoczesną technologią w tym domu w inteligentnych w Warszawie i pod Warszawą.

W naszej firmie e deweloperski tworzymy przyszłość budowlaną Polski. dobzi i profesjonalni inwestorzy z którymi współpracujemy to naprawdę profesjonalni ludzie którzy inwestują pieniądze swoje i swojej rodziny w inwestycje które państwu Oferujemy jako firma która realizuje dużo ciekawych inwestycji możemy poszczycić się naprawdę profesjonalnym podejściem do bezpośredniej współpracy z naszym klientem.

Tworzymy bardzo dobrze dopasowaną inwestycje do Rynku w Polsce mamy naprawdę dobrze dopasowane inwestycje do każdego inwestora do osoby która chce profesjonalnie zarobić pieniądze i na tej podstawie będziemy realizować dla państwa szeroko pojętej inwestycje w nieruchomości grunty staramy się bardzo dobrze podchodzić do bezpośredniej współpracy z naszymi klientami z osobami które działają w Warszawie w Krakowie Gdańsku Gdyni we Wrocławiu w Poznaniu realizujemy bardzo dobrze różnego typu inwestycje od małych inwestycji do dużych inwestycji sprzedajemy domy kupujemy domy i naprawdę profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta który się z nami skontaktuje.

W naszej ofercie proponujemy: działki, inwestycje w apartamenty w Warszawie, inwestycje w domy i mieszkania jako dobry profesionalny deweloper, zapraszamy bardzo serdecznie.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi,.
Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi,.

Dlaczego warto zacząć nami współpracę deweloperską lub inwestycyjną?

Dlaczego warto zacząć nami współpracę deweloperską lub inwestycyjną? Oczywiście Warto z nami zacząć współpracować z kilku powodów Pierwszy powód jest to powód dla którego w ogóle weszliście na stronę internetową Jesteśmy firmą deweloperską firmą marketingową oraz firmą która realizuje ciekawe inwestycje w Polsce nasi specjaliści działają jako firma deweloperska firma budowlana oraz firma która realizuje dużo ciekawych inwestycji w Warszawie w Gdańsku Gdyni i na Mazurach.

Wszystkie nasze inwestycje są trafione w najwyższy punkt inwestycyjny a więc każde pieniądze które zarobimy dla nas i dla waszego bezpieczeństwa są w naszej firmie dokładnie sprawdzane a więc nie ma możliwości żebyście państwo nie mieli odpowiednio dopasowanego gruntu do inwestycji do których dla państwa Jesteśmy przygotowani jako firma która realizuje dużo ciekawych profesjonalnych projektów budowy domu budowy apartamentów oraz sprzedaży i kupna ziemi możemy zaoferować naprawdę godziwe wynagrodzenie za ziemię którą od państwa kupimy lub Jeżeli szukacie możliwości działania z naszą firmą będziemy starali się zadziałać w waszym imieniu kupując grunty sprzedając grunty realizując inwestycje budowlane i inwestycje w ziemię.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo, Zegrze.
Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo, Zegrze.

Nasza firma budowlana Inwestycyjna jest bardzo dobrze znana i tworzymy naszą firmę na solidnych podstawach realizując profesjonalnie skutecznie i rzetelnie różnego typu inwestycje możemy Pomóc państwu w zrealizowaniu waszego celu którym jest działanie w marketingu oraz sprzedaży ziemi w Warszawie i na mazurach mamy możliwości działania bezpośrednio z firmą marketingową z firmą deweloperską która pomoże państwu w realizacji waszych działań profesjonalnie działamy jako firma marketingowa firma budowlana oraz firma deweloperska Staramy się działać Bardzo profesjonalnie i skutecznie i rzetelnie firma którą dla państwa tworzymy jest naprawdę dopasowana do usług i to możliwości bezpośredniej współpracy z naszą firmą działamy wiele lat na rynku inwestycyjny i na rynku budowlanym a więc naprawdę Jesteśmy profesjonalistami w działaniach budowlanych i w działaniach deweloperskich w Warszawie i pod Warszawą.

Inwestycje w ziemię w Warszawie czy inwestycje w mieszkania albo domy pod Warszawą?

Okej ale inwestycje w ziemię pod Warszawą są dobrą inwestycją aczkolwiek trzeba czasami kupić działkę w trudno dostępnym miejscu i poczekać 5 do 10 lat aż inne domy i prywatne apartamenty wybudują się wokół tej działki.

Następna sprawa to inwestycje w mieszkania w Warszawie są to szybkie strzały można kupić mieszkanie tanio apartament w Warszawie się sprzedaje dosyć szybko a więc kupując apartament za 600 000 zł można poczekać kilka miesięcy i sprzedać za 650000 zł jeżeli Wiecie gdzie wystawić oraz Jak wystawić tego typu nieruchomości.

Ostatnio sprawą są oczywiście domy w Warszawie jest to inwestycja długoterminowa i strasznie kosztowna powyżej 1,2 miliona złotych kosztuje dom średnio w Warszawie Czasami niektóre domy kosztują od 2 milionów polskich złotych do 3,5 milionów polskich złotych domy w Wilanowie kosztują oczywiście mówią tejo Villach w Wilanowie 5000000 do 10 milionów polskich złotych a więc naprawdę bardzo profesjonalnie podchodzimy do bezpośredniej współpracy i do możliwości działania ze specjalistycznymi osobami fachowcami od nieruchomości którzy nam pomogą państwu w realizacji naszego celu zdobycia dobrej nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Podsumowując ten etap możemy powiedzieć państwu że naprawdę warto zainwestować pieniądze w grunty i ziemię w Warszawie nie są to łatwe inwestycje czy to w mieszkania inwestycje w grunty inwestycje w apartamenty czy inwestycje w różnego innego typu gruntu i nieruchomości trzeba mieć 100% pewności na temat działania w branży deweloperskiej i mieć pewność firma z którą państwo współpracujecie na przykład nasza firma deweloperska posiada odpowiednie kwalifikacje posiada odpowiednich ludzi którzy współpracują pomiędzy sobą i wiedzą jak działać nasza firma dla przykładu deweloperska i część naszej firmy budowlanej i firma remontowa którą tworzymy jest zabezpieczona najlepszymi specjalistami w branży budowlanej i w branży deweloperskiej.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń.
Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń.

Inwestycja w domy na pewno zwraca się długoterminowo inwestycja w ziemię bardzo długoterminowo mieszkania apartamenty luksusowe mieszkania w Warszawie oczywiście zwracają się szybko a więc nie martw się zastanów się dwa razy zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną to nie są łatwe decyzję a więc musisz mieć możliwość zainwestowania odpowiednio kapitału W odpowiednie wartości dodatnie które będziesz starał się oczywiście uaktywnic dobre inwestycje tą inwestycję przemyślane a więc zastanów się kilkukrotnie zanim podejmiesz odpowiednią decyzję inwestycyjno-budowlane.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo, Zegrze.

Czy kupno domu to odpowiednia inwestycja w Warszawie?

Kupienie domu w Warszawie To jest naprawdę dobra odpowiednia inwestycja Jeżeli chcecie tam zamieszkać jeżeli chodzi o inwestycje typowo kapitału lokaty pieniędzy w ziemię lub w grunty Generalnie rzecz biorąc inwestycje w nieruchomości to kupno domu nie jest najlepszym rozwiązaniem jeżeli mielibyśmy państwu doradzić to raczej doradzili byśmy kupno mieszkania lub apartamentu w Warszawie w szczególności w centrum Warszawy lub na Wilanowie.

Najlepszymi rozwiązaniami nad inwestycją długoterminową są inwestycje w drogi apartament jeżeli państwo posiadacie odpowiedni budżet macie możliwość kupienia i sprzedania apartamentu co będzie oczywiście pomagało wam w realizacji waszych przyszłych celów inwestycyjno budowlanych i na pewno pomogą Wam i waszej rodzinie w zbudowaniu szczęśliwej rodziny i dobrego kapitału na przyszłość Polecamy bardzo serdecznie usługi naszej firmy budowlanej firmy remontowej inaczej firmy która będzie tworzyć dla państwa różnego typu usługi budowlane i deweloperskie.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo.
Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo.

Podsumowując inwestycje w ziemi w grunty oraz domy w Warszawie

Podsumowując to wszystko możemy na pewno powiedzieć państwu że warto wejść w współpracę z bezpośrednimi deweloperami firmami budowlanymi takim jak nasza ponieważ warto profesjonalnie rzetelnie i skutecznie działać na rynku deweloperskim dla przykładu nasza firma stara się być jedną z czołowych firm budowlanych i firm deweloperskich w jednym realizujemy najnowocześniejsze domy z prefabrykatów oraz domy pod klucz nasza firma realizuje bardzo profesjonalnie wszelkiego typu możliwości budowlane domy inteligentne domy które posiadają najnowocześniejsze systemy multimedialne a więc jeżeli chcesz zbudować dom zadzwoń do nas.

Z drugiej strony Jeżeli chcesz zbudować w przyszłości i kapitał możesz zainwestować w ziemię nasza firma pomoże Tobie w realizacji tego typu przedsięwzięcia kupujemy działki sprzedajemy działki i realizujemy bardzo profesjonalnie różnego typu inwestycje budowlane inwestycje w ziemię w grunty w Warszawie w Krakowie oraz inwestujemy pieniądze w ziemię i działki w Warszawie w Poznaniu w Gdańsku w Szczecinie w Krakowie i we Wrocławiu a więc zadzwoń do nas i porozmawiaj z nami na temat bezpośredniej współpracy z naszymi specjalistami budowlanymi z naszymi specjalistami odnośnie inwestycji ponieważ pomożemy tobie w tego typu inwestycjach w tego typu możliwościach współpracy zapraszamy państwa do współpracy.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo.
Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo.

Czy warto kupić działkę na OLX?

Tak warto kupić działkę na OLX lub na Allegro ponieważ tam też prywatni inwestorzy prywatni właściciele gruntów wystawiają działki na sprzedaż a więc naprawdę warto wejść zobaczyć taką inwestycje większość ciekawych inwestycji które państwo będziecie robić dzięki temu portalowi na pewno pomoże Wam w zdobyciu dobrego kapitału lub zdobyciu odpowiedniej wiedzy i Inwestycji która pomoże Wam w znalezieniu bardzo dobrej profesjonalnej inwestycji.

Dodatkowo dzięki naszej całej ekipie marketingowej możemy państwu zaoferować bardzo profesjonalnie dopasowane marketing do możliwości działania z architektem z ekipą która profesjonalnie rzetelnie i skutecznie podejdzie do promowania nie tylko waszego biznesu ale na przykład jeżeli posiadacie ziemię na sprzedaż w Gdańsku Gdyni z dostępem do morza lub działki na Mazurach z dostępem do jeziora lub z dostępem do brzegu macie możliwość współpracy z naszą firmą Bo my nie tylko pomożemy ale także wypromujemy was i wasze inwestycje.


Architekt Warszawa Tanie, Dobre, Biuro Projektowe, Aranżacje Wnętrz do Mieszkania Warszawa, projekty budowlane w Warszawie, Krakowie, Gdańsku
Architekt Warszawa Tanie, Dobre, Biuro Projektowe, Aranżacje Wnętrz do Mieszkania Warszawa, projekty budowlane w Warszawie, Krakowie, Gdańsku

Inwestycje oraz działki na mazurach

Tanie działki na mazurach & Działki na mazurach z linią brzegową

Działki na mazurach z linią brzegową i domkiem, budowa domów Warszawa, Architekt Warszawa oraz Inwestycje w grunty


Architekt z Warszawy i budowa domów w Warszawie, działki na mazurach z linią brzegową oraz uslugi remontowo budowlane dostosowane do projektów budowlanych.

Dodatkowo oferujemy inwestycje w działki na mazurach, inwestycje w grunty dostosowane tak aby każdy klient był zadowolony. Działki na mazurach nad jeziorem, oferujemy szeroko pojęte inwestycję w grunty na mazurach.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo, Zegrze.

FAQ – Usługi Naszej firmy w Warszawie, inwestycje, budowa domu w Warszawie, projekty budowlane, architekt wnetrz Warszawa.

FAQ – Usługi Naszej firmy w Warszawie, inwestycje, budowa domu w Warszawie, projekty budowlane, architekt wnetrz Warszawa.

Mazury kup od naszej firmy deweloperskiej działkę z linią brzegową oraz dostępem do jeziora, dzwoń umów się z naszą firmą prosto do firmy z Warszawy.
Mazury kup od naszej firmy deweloperskiej działkę z linią brzegową oraz dostępem do jeziora, dzwoń umów się z naszą firmą prosto do firmy z Warszawy.

Realizacja projektów budowlanych budowanie domów realizacja najciekawszych projektów to nasza pasja. Od początku budowania naszego biznesu realizujemy dużo ciekawych rozwiązań między innymi budowaliśmy już ciekawe domy energooszczędne budowaliśmy w naszej firmie dokładnie w Warszawie domem z instalacjami fotowoltaicznymi oraz budujemy domy inteligentne dodatkowo oczywiście wyposażamy także domem w architekta wnętrz który dokładnie powie państwu Jak powinien wyglądać wasz dom lub Jak wyglądać powinno mieszkanie które będzie spełniało wszystkie warunki do życia nie tylko ekonomicznego ale także wygodnego komfortowego oraz luksusowego.

Nasza firma zajmuje się projekatmi, profesionalnym doradztwem inwestycyjnym, budowa domów mazowieckie oraz budowa domów jednorodzinnych w naszej firmie budowlanej to codzienność.

Zbuduj idealny dom z naszą firmą!

E-deweloperski Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo.
E-deweloperski – Budowa Domów Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Toruń, Legionowo.

Masz Pytania dzwoń do naszej firmy w Warszawie?

Zadzwoń do Naszego Biura!

Gdańsk, Warszawa, Kraków, Wrocław – Projektowanie Domów, Budowanie Domów, Remont Mieszkania, Oferujemy działki na mazurach z linią brzegową na sprzedaż. Firmy BudowlaneArchitekt WarszawaDeweloper WarszawaFirmy deweloperskie na MazurachDziałki nad MorzemDziałki na MazurachBudowa Domów, Usługi Budowalne oraz Generalne wykonywanie projektów w Warszawie.

Zapraszamy państwa do sprawdzenia wszystkich usług remontowo-budowlanych usług architekta z Warszawy usług naszej firmy między innymi takich jak remont, budowa, sprzedaż ziemi oraz inwestycje w grunty.

Oczywiście możemy potwierdzić że posiadamy najlepszych specjalistów od budowania domów jednorodzinnych oraz budowania domów tanio w Warszawie i pod Warszawą. Możecie państwo z nami zrealizować budowę domu inteligentnego budowę domu pod klucz lub w stanie deweloperskim.

Sprzedajemy działki na mazurach nad jeziorem orz Budujemy domy!


Budujemy Domy w Warszawie - Sprzedajemy działki na mazurach nad jeziorem orz Budujemy domy!
Budujemy Domy w Warszawie – Sprzedajemy działki na mazurach nad jeziorem orz Budujemy domy!
Mazury kup od naszej firmy deweloperskiej działkę z linią brzegową oraz dostępem do jeziora, dzwoń umów się z naszą firmą prosto do firmy z Warszawy
Inwestycje na Mazurach kup od naszej firmy deweloperskiej działkę z linią brzegową oraz dostępem do jeziora, dzwoń umów się z naszą firmą prosto do firmy z Warszawy.

Dlaczego warto rozmawiać z naszą firmą i odpowiedź na to jest bardzo prosta Jesteśmy firmą która jest bardzo zrealizowana typowo pod inwestycje w ziemię w grunty oraz mieszkania i domy w Warszawie oczywiście działamy także na Mazurach i jesteśmy dumni z tego że i Będziemy pomagać państwu w realizacji największych inwestycji w Warszawie w Gdańsku Gdyni lub na Mazurach poniżej macie informacje na temat pytania i odpowiedzi odnośnie naszej firmy usług budowlanych naszej firmy jaki typ możemy państwu inwestycji zaoferować oraz jeżeli czegoś powyżej nie dodaliśmy chcielibyśmy państwqa powiadomić o dodatkowych opcjach i e-usługach Budowlanych usługach remontowych naszej firmy, oczywiście staramy się także państwa poinformować o ciekawych opcjach projektów domów budowy domu pod klucz domów inteligentnych domów energooszczędnych.

Czy budujecie inteligentne domy?

Tak w naszej ofercie firmy mamy do zaproponowania możliwości budowania domu typu Smart Home.

Jaki jest koszt zbudowania domu inteligentnego?
Najprostszy system można stworzyć już za kilkanaście tysięcy złotych, górnej granicy nie ma. Koszt rozbudowanej wersji może sięgnąć nawet 100 000 zł.

Mogę zobaczyć przykładowy kosztorys?
Przykładowy kosztorys prezentuje się następująca:

Wariant podstawowy – 200-250zł/m2 mieszkania. Instalacja obejmuje sterowanie światłem uwzględniające montaż systemu włączania i wyłączania lamp.
 
Wariant typowy – oprócz sterowania świtałem wliczone jest również sterowanie ogrzewaniem, a także opuszczaniem i podnoszeniem rolet. Cena za m2 mieszkania to 250-350zł
 
Wariant komfortowy obejmujący sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami i klimatyzacją to koszt rzędu 350-500zł/m2 mieszkania
 
Wariant luksusowy obejmujący wariant komfortowy plus dodatki ponad 500zł/m2 uwzględniające szereg dodatkowych funkcji i powiekszony o dowolną ilość zarządzanych urządzeń. 

Dla domu o powierzchni około 150 – 200 m² przeciętna cena instalacji Inteligentnego Domu wynosi około 10 tys. złotych.

Dlaczego warto zainwestować w Smart Home?
pozwala na oszczędność energii;
ułatwia korzystanie z instalacji domowych;
podnosi poziom bezpieczeństwa domowników;
może być rozbudowane o nowe funkcjonalności.

Co oferuje wasza firma dodatkowego?
Kompleksowa realizacja nowoczesnych, zintegrowanych instalacji elektrycznych.
Bezpłatna konsultacja z ekspertem, profesjonalne doradztwo
Indywidualne podejście do każdego klienta.
Bezpłatny projekt instalacji przy kompleksowej realizacji systemu.
Ponad 15 lat doświadczenia na rynku.
Ponad 100 zrealizowanych projektów potwierdzonych referencjami najbardziej wymagających klientów.
Oficjalne partnerstwo i autoryzacja firmy deweloperskiej.
Konkurencyjne ceny w segmencie premium.
Transparentność współpracy, brak ukrytych kosztów.
Szybki czas realizacji, elastyczne godziny pracy, gwarancja dotrzymania terminów.
Doskonały kontakt z jednym dedykowanym opiekunem.
Pełna gwarancja i serwis posprzedażowy na całość prac.

Jak z wami można się skontaktować?
Prosimy o bezpośredni telefon lub email.

Jakie usługi remontowo budowlane świadczycie?

Czy jesteście państwo firmą remontowo-budowlaną?
Tak, oferujemy państwu usługi firmy budowlanej usługi remontowe oraz usługi związane z wykończeniem wnętrz.

Jakie usługi remontowo budowlane świadczycie?

• budowa budynków biurowych
• budowa domów mieszkalnych, mieszkania, apartamentu.
• budowa budynków Użyteczności Publicznej
• roboty żelbetowe
• remonty dachów
• termomodernizacje elewacji
• wykończenia wnętrz budynków
• instalacje elektryczne
• instalacje sanitarne
• docieplenia
• iniekcje
• palowanie
• inne usługi budowlane

Czy działacie Państwo w Warszawie?
Tak, nasza firma budowlano-remontowa świadczy usługi w Warszawie. Działamy także w okolicach Warszawy.

Czy działacie państwo na terenie całej Polski?
Tak, nasza firma oferuje możliwości budowlano-remontowe na terenie całego kraju w tym obsługujemy Wrocław, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin i Poznań. Praktycznie każde większe miasto w Polsce.

Czy świadczycie dodatkowe usługi budowlane na zamówienie?Prowadzimy inne usługi budowlano – remontowe:
drobne prace ziemne i nawierzchnie drogowo – chodnikowe,
podłoża betonowe, wylewki cementowe i samopoziomujące,
prace dekarsko – blacharskie,
drobne prace naprawcze murarskie i tynkarskie,
układanie glazury, terakoty, gresu i klinkieru,
ścianki działowe i lekka zabudowa pomieszczeń w systemach gipsowo-kartonowych, sufity podwieszane mineralne i inne,
gładzie gipsowe i kompleksowe malowanie,
drobne prace ślusarskie, stolarskie, hydrauliczne i elektroinstalacyjne,
malowanie klatek schodowych i elewacji,
montaż stolarki drzwiowej i okiennej z wymianą starej na nową,
odśnieżanie dachów,
inne roboty, zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami klientów.

Ile firma potrzebuje czasu od zlecenia projektu do zaczęcia prac remontowych i budowlanych?

Od przyjęcia zlecenia nasz menedżer zarządzający skontaktuje się z państwem w celu ustalenia dokładnego terminu rozpoczęcia prac budowlanych.

Czy Państwo posiadacie usługi architekta z Warszawy?

Ile kosztuje architekt domu?
W zależności koszt wykonania projektu w przeliczeniu na metr kwadratowy w Warszawie to koszt – 50-250 zł/m2.

Czy Państwo posiadacie usługi architekta z Warszawy?
Tak, oferujemy w dobrej cenie projekty domów jednorodzinnych na zamówienie, oraz gotowe projekty na sprzedaż.

Jaka jest Oferta waszej firmy?

oferta:
budynki wszystkich typów, także rozbudowy
– projekty budowlane
– projekty koncepcyjne
– projekty wykonawcze
– wizualizacje architektoniczne
– analizy chłonności terenu
– inwentaryzacje budowlane
– nadzory budowlane
– adaptacje projektów
– świadectwa charakterystyki energetycznej
– kierownik budowy
– projekty wnętrz

Czy posiadacie architekta wnętrz?
Tak oferujemy państwu wyposażenie domu oraz projekty domów, mieszkania, apartamentów wraz z możliwościami doradztwa.

Czy świadczycie usługi w innych miastach?
Tak, nasza firma oferuje możliwość dogadania tematu remontu budowy lub przebudowy państwa domu lub mieszkania, oczywiście jest możliwość dogadania się odnośnie innych miast Działaliśmy już we Wrocławiu, w Krakowie, Gdańsku.

Czy świadczycie usługi projektów indywidualnych?
Tak, nasza firma świadczy usługi dla projektów indywidualnych domów wolnostojących w zabudowie szeregowej jeżeli działka ma nietypowy kształt lub posiada złe warunki geotechniczne.

Czy posiadacie państwo mieszkania nieruchomości i domy na sprzedaż?

W co mogę zainwestować pieniądze?
Prowadzimy Inwestycje w Domy, Apartamenty, Mieszkania oraz Grunty.

Czy posiadacie państwo mieszkania nieruchomości i domy na sprzedaż?

Oczywiście nasza firma posiada ciekawe inwestycje w mieszkania domy wolnostojące w Warszawie pod Warszawą nad morzem i oczywiście na Mazurach.

Czy wasza firma działa w Warszawie?
Jak najbardziej nasza firma działa w Warszawie i w okolicach Warszawy Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Czy istnieje możliwość zrealizowania inwestycji budowlanej w dom?
Tak, oferujemy państwu możliwość zainwestowania pieniędzy w domy wolnostojące oraz w domy w zabudowie szeregowej.

Czy pomagacie państwo w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości na Mazurach?

Czy mogę zainwestować pieniądze na Mazurach?
Tak, oferujemy państwu możliwość zainwestowania pieniędzy w ziemie, grunty, domy wolnostojące oraz w domy w zabudowie szeregowej.

Czy pomagacie państwo w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości na Mazurach?
Oferujemy bardzo personalne dopasowane usługi do każdego klienta a więc mamy możliwość znalezienia dla państwa działek budowlanych, działek z linią brzegową, oczywiście jeżeli chodzi o możliwości znalezienia odpowiedniej nieruchomości zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Czy budujecie państwo domy na Mazurach?
Tak, realizujemy od podstaw projekty budowlane, budujemy domy na działkach klientów oraz prywatnych inwestorów.

Czy mogę oddać kupić działkę na Mazurach z linią brzegową?
W naszej ofercie znajdują się działki budowlane działki z linią brzegową oraz działki z bezpośrednim dostępem do jeziora lub rzeki na Mazurach.

Czy sprzedajecie działki nad morzem?

Oferujemy państwu bardzo profesjonalne działki budowlane oraz działki inwestycyjne nad morzem z linią brzegową oraz działki inwestycyjne pod zabudowę domów jednorodzinnych.

Czy mogę zainwestować w działkę budowalną?
Tak, posiadamy na sprzedaż działki budowlane, inwestycyjne, uzbrojone gotowe aby ulokować kapitał.

Czy sprzedajecie działki z linią brzegową?
Tak, posiadamy działki nad morzem z linia brzegową w Gdańsku i Gdyni.

Czy pomagacie państwo w inwestowaniu pieniędzy w nieruchomości nad morzem?
Tak, mamy specjalistycznie dopasowanych specjalistów którzy pomogą państwu w realizacji inwestycji.

Czy budujecie domy nad morzem?
Oczywiście pomagamy w realizacji budowy domu, w ofercie naszej firmy posiadamy między innymi domy energooszczędne, domy inteligentne oraz domy pod klucz.

Czy mogę od was kupić działkę na Mazurach z linią brzegową?

Tak, w naszej ofercie znajdują się działki budowlane działki z linią brzegową oraz działki z bezpośrednim dostępem do jeziora lub rzeki na Mazurach.

Jakie są ceny działek?
Ceny działek od 110 000 zł!
Powierzchnia działek od 1000 m2

Jaki rodzaj działek państwo proponujecie?
W ofercie sprzedaży mamy działki rekreacyjne i budowlane na Warmii i Mazurach. Wszystkie działki są nad jeziorami, działki na Mazurach z linią brzegową i bez, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na Warmii, nad Kanałem Elbląskim czy Zalewem Wiślanym.

Jak mogę się skontaktować z waszą firmą?
Zapraszamy na naszą stronę internetową do sekcji kontakt lub jeżeli używacie państwo telefonu wystarczy kliknąć na dole strony zieloną słuchawkę zadzwoń do nas.

Ile lat Państwo posiadacie doświadczenia w branży nieruchomości?
Posiadamy najlepszych pracowników oraz osoby które bardzo profesjonalnie działały w różnych firmach budowlanych oraz inwestycyjnych, nasi trenerzy Posiadają ponad 20 letnie doświadczenie.

Czy budujecie domy jednorodzinne?

Tak, posiadamy ekipę budowlaną, specialistów od wykończenia wnętrz oraz architektów.

Jaki typ domów budujecie?
Nasza firma oferuje możliwości budowania domu jednorodzinnego, budujemy domy w zabudowie szeregowej, realizujemy projekty budowy w zabudowie wolnostojącej, w ofercie naszej firmy posiadamy także możliwości budowania domu inteligentnego oraz energooszczędnego.

Jaka jest cena wybudowania domu z waszą firmą?
Biorąc pod uwagę prosty obrys budynku i więźbę dachową, w Warszawie ok. 5 200 zł – 7 800 zł/1m2, i okolicach Warszawy wynosi średnio ok. 3 800 zł – 4 500 zł/1m2. Budując dom metodą gospodarczą koszt budowy domu wynosi ok. 1 900 zł/1m2.

Jakie dodatkowe usługi proponujecie?
Remont Domu, Nieruchomości, Firma Budowlana Warszawa, Usługi Deweloperskie, Projekty i Obsługa inwestycji.

Jak z wami można się skontaktować?

Prosimy o bezpośredni telefon lub email.

Czy kupujecie działki od prywatnych inwestorów?

Tak, kupujemy działki w okolicach: Warszawa, Kraków, Mazury, Gdańsk, Gdynia i Wrocław.

Jak długo działa firma e-deweloperski.pl?

Nasząstronę internetową zaczynaliśmy tworzyć około 2010r, cały czas się rozwijamy i dodajemy interesujące treści.

Co oferujemy?

Działki na mazurach, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa.

Działki na mazurach olx, Kup, Sprzedaj, Inwestuj pieniądze, nasza oferta jest dopasowana do usług i możliwości klientów z Warszawy, Krakowa.

Inwestycje w Ziemie

Proponujemy państwu bardzo dobre inwestycje w ziemię i grunty w całej Polsce w tym w Warszawie na Mazurach w Gdańsku i Gdyni. Inwestycje w grunty i ziemie które państwu Proponujemy zawsze są pewne i sprawdzone.

Inwestycje w Domy i Apartamenty

Proponujemy państwo dobre inwestycje w domy i apartamenty luksusowe w Warszawie. Dzięki naszym inwestycją wiele osób zarobiło i z pewnością pomnoży duży kapitał.

Usługi remontowe budowlane oraz budowanie i remonty domów w Warszawie.

Z pewnością nasi fachowcy od usług budowlanych przypadną państwu do gustu posiadamy najlepszych specjalistów w kwestii budowania domów przerabiania apartamentów oraz przebudowywania budynków.

Architekt wnętrz i architek budowlany

W naszej firmie znajdziesz odpowiedniego architekta który zajmuje się projektowaniem domów obiektów budowlanych biur, nasi architekci to bardzo dobrzy fachowcy którzy kochają swoją pracę i są to Miłośnicy prostych rozwiązań. Fascynaci nowoczesnej architektury. Na co dzień konstruktorzy ze zmysłem architektonicznym.


Sprawdź naszą firmę w internecie, odpowiemy dlaczego warto zaufać naszej firmie deweloperskiej oraz dowiesz się więcej jakie Inwestycje w apartamenty domy w Warszawie realizujemy i w czym możemy pomóc jako firma deweloperska i budowlana.

Naszą specjalizacją są Inwestycje w Domy i Apartamenty w Warszawie. Zapraszamy bardzo serdecznie do wypełnienia aplikacji kontaktowej.


Inwestycje w działki budowlane, Budowa Domów, Architekt Warszawa, Remont i Wykończenie Wnętrza, Firma Budowlana.
Inwestycje w działki budowlane, Budowa Domów, Architekt Warszawa, Remont i Wykończenie Wnętrza, Firma Budowlana.

Zobacz nasze najnowsze artykuły: Możliwości naszej firmy z inwestowaniem pieniędzy oraz Dlaczego warto współpracować z naszą firmą deweloperską? – Posiadamy odpowiednie możliwości i na 100% warto ponieważ budujemy domy energooszczędne w Warszawie.

Categories:

Tags:

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze
  100% zadowolenia z Inwestycji, projektu, wykonania! 👷

  Od początku działalności naszej firmy chcemy być pierwszym wyborem dla klientów szukających działek na Mazurach, Inwestycji w Grundy, Budowy Domów, Remontów Mieszkań i Apartamentów zawsze staramy się aby każdy klient był zadowolony z usług naszej firmy budowlanej.

  Niezwykle cieszą nas autentyczne opinie naszych klientów zamieszczane na portalach takich jak Facebook oraz w Mapach Google. Każda pozytywna recenzja utwierdza nas w przekonaniu, iż wykonywane przez nas inwestycje mają realną wartość dla naszych Klientów z całego województwa mazowieckiego…

  FAQ – Usługi Naszej firmy w Warszawie

  Czy budujecie inteligentne domy?

  Tak w naszej ofercie firmy mamy do zaproponowania możliwości budowania domu typu Smart Home.

  Jaki jest koszt zbudowania domu inteligentnego?
  Najprostszy system można stworzyć już za kilkanaście tysięcy złotych, górnej granicy nie ma. Koszt rozbudowanej wersji może sięgnąć nawet 100 000 zł.

  Mogę zobaczyć przykładowy kosztorys?
  Przykładowy kosztorys prezentuje się następująca:

  Wariant podstawowy – 200-250zł/m2 mieszkania. Instalacja obejmuje sterowanie światłem uwzględniające montaż systemu włączania i wyłączania lamp.

  Wariant typowy – oprócz sterowania świtałem wliczone jest również sterowanie ogrzewaniem, a także opuszczaniem i podnoszeniem rolet. Cena za m2 mieszkania to 250-350zł

  Wariant komfortowy obejmujący sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami i klimatyzacją to koszt rzędu 350-500zł/m2 mieszkania

  Wariant luksusowy obejmujący wariant komfortowy plus dodatki ponad 500zł/m2 uwzględniające szereg dodatkowych funkcji i powiekszony o dowolną ilość zarządzanych urządzeń.

  Dla domu o powierzchni około 150 – 200 m² przeciętna cena instalacji Inteligentnego Domu wynosi około 10 tys. złotych.

  Dlaczego warto zainwestować w Smart Home?
  pozwala na oszczędność energii;
  ułatwia korzystanie z instalacji domowych;
  podnosi poziom bezpieczeństwa domowników;
  może być rozbudowane o nowe funkcjonalności.

  Co oferuje wasza firma dodatkowego?
  Kompleksowa realizacja nowoczesnych, zintegrowanych instalacji elektrycznych.
  Bezpłatna konsultacja z ekspertem, profesjonalne doradztwo
  Indywidualne podejście do każdego klienta.
  Bezpłatny projekt instalacji przy kompleksowej realizacji systemu.
  Ponad 15 lat doświadczenia na rynku.
  Ponad 100 zrealizowanych projektów potwierdzonych referencjami najbardziej wymagających klientów.
  Oficjalne partnerstwo i autoryzacja firmy deweloperskiej.
  Konkurencyjne ceny w segmencie premium.
  Transparentność współpracy, brak ukrytych kosztów.
  Szybki czas realizacji, elastyczne godziny pracy, gwarancja dotrzymania terminów.
  Doskonały kontakt z jednym dedykowanym opiekunem.
  Pełna gwarancja i serwis posprzedażowy na całość prac.

  Jak z wami można się skontaktować?
  Prosimy o bezpośredni telefon lub email.

  Czy jesteście państwo firmą remontowo-budowlaną?
  Tak, oferujemy państwu usługi firmy budowlanej usługi remontowe oraz usługi związane z wykończeniem wnętrz.

  Jakie usługi remontowo budowlane świadczycie?

  • budowa budynków biurowych
  • budowa domów mieszkalnych, mieszkania, apartamentu.
  • budowa budynków Użyteczności Publicznej
  • roboty żelbetowe
  • remonty dachów
  • termomodernizacje elewacji
  • wykończenia wnętrz budynków
  • instalacje elektryczne
  • instalacje sanitarne
  • docieplenia
  • iniekcje
  • palowanie
  • inne usługi budowlane

  Czy działacie Państwo w Warszawie?
  Tak, nasza firma budowlano-remontowa świadczy usługi w Warszawie. Działamy także w okolicach Warszawy.

  Czy działacie państwo na terenie całej Polski?
  Tak, nasza firma oferuje możliwości budowlano-remontowe na terenie całego kraju w tym obsługujemy Wrocław, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin i Poznań. Praktycznie każde większe miasto w Polsce.

  Czy świadczycie dodatkowe usługi budowlane na zamówienie?
  Prowadzimy inne usługi budowlano – remontowe:
  drobne prace ziemne i nawierzchnie drogowo – chodnikowe,
  podłoża betonowe, wylewki cementowe i samopoziomujące,
  prace dekarsko – blacharskie,
  drobne prace naprawcze murarskie i tynkarskie,
  układanie glazury, terakoty, gresu i klinkieru,
  ścianki działowe i lekka zabudowa pomieszczeń w systemach gipsowo-kartonowych, sufity podwieszane mineralne i inne,
  gładzie gipsowe i kompleksowe malowanie,
  drobne prace ślusarskie, stolarskie, hydrauliczne i elektroinstalacyjne,
  malowanie klatek schodowych i elewacji,
  montaż stolarki drzwiowej i okiennej z wymianą starej na nową,
  odśnieżanie dachów,
  inne roboty, zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami klientów.

  Ile firma potrzebuje czasu od zlecenia projektu do zaczęcia prac remontowych i budowlanych?

  Od przyjęcia zlecenia nasz menedżer zarządzający skontaktuje się z państwem w celu ustalenia dokładnego terminu rozpoczęcia prac budowlanych.

  Czy Państwo posiadacie usługi architekta z Warszawy?

  Ile kosztuje architekt domu?
  W zależności koszt wykonania projektu w przeliczeniu na metr kwadratowy w Warszawie to koszt – 50-250 zł/m2.

  Czy Państwo posiadacie usługi architekta z Warszawy?
  Tak, oferujemy w dobrej cenie projekty domów jednorodzinnych na zamówienie, oraz gotowe projekty na sprzedaż.

  Jaka jest Oferta waszej firmy?

  oferta:
  budynki wszystkich typów, także rozbudowy
  – projekty budowlane
  – projekty koncepcyjne
  – projekty wykonawcze
  – wizualizacje architektoniczne
  – analizy chłonności terenu
  – inwentaryzacje budowlane
  – nadzory budowlane
  – adaptacje projektów
  – świadectwa charakterystyki energetycznej
  – kierownik budowy
  – projekty wnętrz

  Czy posiadacie architekta wnętrz?
  Tak oferujemy państwu wyposażenie domu oraz projekty domów, mieszkania, apartamentów wraz z możliwościami doradztwa.

  Czy świadczycie usługi w innych miastach?
  Tak, nasza firma oferuje możliwość dogadania tematu remontu budowy lub przebudowy państwa domu lub mieszkania, oczywiście jest możliwość dogadania się odnośnie innych miast Działaliśmy już we Wrocławiu, w Krakowie, Gdańsku.

  Czy świadczycie usługi projektów indywidualnych?
  Tak, nasza firma świadczy usługi dla projektów indywidualnych domów wolnostojących w zabudowie szeregowej jeżeli działka ma nietypowy kształt lub posiada złe warunki geotechniczne.

  Czy posiadacie państwo mieszkania nieruchomości i domy na sprzedaż?

  Tak oczywiście działamy na rynku deweloperskim.

  W co mogę zainwestować pieniądze?
  Prowadzimy Inwestycje w Domy, Apartamenty, Mieszkania oraz Grunty.

  Czy posiadacie państwo mieszkania nieruchomości i domy na sprzedaż?

  Oczywiście nasza firma posiada ciekawe inwestycje w mieszkania domy wolnostojące w Warszawie pod Warszawą nad morzem i oczywiście na Mazurach.

  Czy wasza firma działa w Warszawie?
  Jak najbardziej nasza firma działa w Warszawie i w okolicach Warszawy Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

  Czy istnieje możliwość zrealizowania inwestycji budowlanej w dom?
  Tak, oferujemy państwu możliwość zainwestowania pieniędzy w domy wolnostojące oraz w domy w zabudowie szeregowej.

  Czy pomagacie państwo w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości na Mazurach?

  Tak, pomagamy każdemu inwestorowi z każdego miejsca w Polsce.

  Czy mogę zainwestować pieniądze na Mazurach?
  Tak, oferujemy państwu możliwość zainwestowania pieniędzy w ziemie, grunty, domy wolnostojące oraz w domy w zabudowie szeregowej.

  Czy pomagacie państwo w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości na Mazurach?
  Oferujemy bardzo personalne dopasowane usługi do każdego klienta a więc mamy możliwość znalezienia dla państwa działek budowlanych, działek z linią brzegową, oczywiście jeżeli chodzi o możliwości znalezienia odpowiedniej nieruchomości zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Czy budujecie państwo domy na Mazurach?
  Tak, realizujemy od podstaw projekty budowlane, budujemy domy na działkach klientów oraz prywatnych inwestorów.

  Czy mogę oddać kupić działkę na Mazurach z linią brzegową?
  W naszej ofercie znajdują się działki budowlane działki z linią brzegową oraz działki z bezpośrednim dostępem do jeziora lub rzeki na Mazurach.

  Czy sprzedajecie działki nad morzem?

  Oferujemy państwu bardzo profesjonalne działki budowlane oraz działki inwestycyjne nad morzem z linią brzegową oraz działki inwestycyjne pod zabudowę domów jednorodzinnych.

  Czy mogę zainwestować w działkę budowalną?
  Tak, posiadamy na sprzedaż działki budowlane, inwestycyjne, uzbrojone gotowe aby ulokować kapitał.

  Czy sprzedajecie działki z linią brzegową?
  Tak, posiadamy działki nad morzem z linia brzegową w Gdańsku i Gdyni.

  Czy pomagacie państwo w inwestowaniu pieniędzy w nieruchomości nad morzem?
  Tak, mamy specjalistycznie dopasowanych specjalistów którzy pomogą państwu w realizacji inwestycji.

  Czy budujecie domy nad morzem?
  Oczywiście pomagamy w realizacji budowy domu, w ofercie naszej firmy posiadamy między innymi domy energooszczędne, domy inteligentne oraz domy pod klucz.

  Czy mogę od was kupić działkę na Mazurach z linią brzegową?

  Tak, w naszej ofercie znajdują się działki budowlane działki z linią brzegową oraz działki z bezpośrednim dostępem do jeziora lub rzeki na Mazurach.

  Jakie są ceny działek?
  Ceny działek od 110 000 zł!
  Powierzchnia działek od 1000 m2

  Jaki rodzaj działek państwo proponujecie?
  W ofercie sprzedaży mamy działki rekreacyjne i budowlane na Warmii i Mazurach. Wszystkie działki są nad jeziorami, działki na Mazurach z linią brzegową i bez, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na Warmii, nad Kanałem Elbląskim czy Zalewem Wiślanym.

  Jak mogę się skontaktować z waszą firmą?
  Zapraszamy na naszą stronę internetową do sekcji kontakt lub jeżeli używacie państwo telefonu wystarczy kliknąć na dole strony zieloną słuchawkę zadzwoń do nas.

  Ile lat Państwo posiadacie doświadczenia w branży nieruchomości?
  Posiadamy najlepszych pracowników oraz osoby które bardzo profesjonalnie działały w różnych firmach budowlanych oraz inwestycyjnych, nasi trenerzy Posiadają ponad 20 letnie doświadczenie.

  Czy budujecie domy jednorodzinne?

  Tak, posiadamy ekipę budowlaną, specialistów od wykończenia wnętrz oraz architektów.

  Jaki typ domów budujecie?
  Nasza firma oferuje możliwości budowania domu jednorodzinnego, budujemy domy w zabudowie szeregowej, realizujemy projekty budowy w zabudowie wolnostojącej, w ofercie naszej firmy posiadamy także możliwości budowania domu inteligentnego oraz energooszczędnego.

  Jaka jest cena wybudowania domu z waszą firmą?
  Biorąc pod uwagę prosty obrys budynku i więźbę dachową, w Warszawie ok. 5 200 zł – 7 800 zł/1m2, i okolicach Warszawy wynosi średnio ok. 3 800 zł – 4 500 zł/1m2. Budując dom metodą gospodarczą koszt budowy domu wynosi ok. 1 900 zł/1m2.

  Jakie dodatkowe usługi proponujecie?
  Remont Domu, Nieruchomości, Firma Budowlana Warszawa, Usługi Deweloperskie, Projekty i Obsługa inwestycji.

  Jak z wami można się skontaktować?

  Prosimy o bezpośredni telefon lub email.

  Czy kupujecie działki od prywatnych inwestorów?

  Tak, kupujemy działki w okolicach: Warszawa, Kraków, Mazury, Gdańsk, Gdynia i Wrocław.

  Jak długo działa firma e-deweloperski.pl?

  Nasząstronę internetową zaczynaliśmy tworzyć około 2010r, cały czas się rozwijamy i dodajemy interesujące treści.

  Call Now ButtonZadzwoń do nas!