Brak komentarzy

5 najlepszych miejsc do życia w Brixton

5 najlepszych miejsc do życia w Brixton

[ad_1]

Skąd wiesz, gdzie znaleźć najlepsze inwestycje w Brixton? Zapytaj ludzi, którzy tam mieszkają! Dokładnie to zrobiliśmy, aby stworzyć naszą listę 5 najlepszych miejsc do życia w Brixton. Czytaj dalej, aby zobaczyć, co nasi rezydenci recenzenci uważają za najlepsze miejsca w jednym z najbardziej tętniących życiem obszarów południowego Londynu.

Jak wygląda życie w Brixton?

Chociaż wielu może lamentować nad zmianami, w ciągu jednego pokolenia Brixton całkowicie się zmienił. Zlekceważył swoją wcześniejszą reputację przestępczości, biedy i niepokojów z lat 80. i 90., stając się jednym z najfajniejszych i najbardziej tętniących kulturowo obszarów Londynu.

Dzisiaj Brixton oferuje niesamowitą różnorodność i to dotyczy wszystkiego. Zakupy, restauracje, rynki, rozrywka, atrakcje kulturalne (duże i małe), zielone przestrzenie do relaksu, Brixton ma to wszystko.

Dlaczego Brixton jest tak popularny?

Ludzie gromadzą się w Brixton z dwóch głównych powodów: możliwości i atmosfery. Jest to obszar, który niezaprzeczalnie rozwija się, dzięki ciągłym wysiłkom na rzecz odnowy miast i napływającym do niego prywatnym inwestycjom.

Jednocześnie Brixton walczy o zachowanie swojej autentyczności. Głębokie korzenie społeczności są nadal odczuwalne w całym regionie i można je zobaczyć w wyjątkowych sklepach, rynkach, restauracjach i wydarzeniach, które nieustannie serwują coś nowego.

Obszary Brixton

W samym sercu Brixton znajduje się dworzec główny, 02 Academy Brixton i wiele najbardziej znanych części sceny handlowej i gastronomicznej. Wioska Brixton to obowiązkowa wizyta, ponieważ można tu znaleźć wiele najlepszych restauracji w Brixton. Od restauracji afro-karaibskich po tajskie jedzenie na wynos i rzemieślnicze stragany — wszystko połączyło się, aby odnowić tę starą arkadę i wprowadzić nowe życie.

Brixton Hill znajduje się na południu i jest znacznie bardziej mieszkalną częścią dzielnicy. Słynie również z dużych malowideł ściennych malowanych przez lokalnych artystów na ścianach i bokach domów. Są równie piękne, żywe i kolorowe, jak sama społeczność.

Na wschodzie Herne Hill znajduje się pomiędzy centralnym Brixton i Dulwich. Tutaj znajdziesz ulice pełne niezależnych sklepów, a także godny podziwu wybór charakterystycznych kawiarni, pubów i barów. Jest też spokojny Brockwell Park, który stanowi południowo-wschodni róg Brixton. W komplecie z popularnym kąpieliskiem, zapewnia piękny dzień na świeżym powietrzu.

Brockwell Park (Źródło zdjęcia: Obrazy George Rex)

Bary w Brixton

Jeśli kiedykolwiek zgubisz się w Brixton, możesz być pewien, że nigdy nie będziesz daleko od dobrego pubu, klubu lub wodopoju. Brixton Academy i Hootananny to znane od dawna popularne miejsca dla nocnych tłumów. Jeśli bardziej interesujesz się barami koktajlowymi, Shrub & Shutter, Courtesan (która jest również świetną restauracją dim-sum) i Rum Kitchen to tylko niektóre z atrakcji nocnego życia w okolicy.

Jeśli chodzi o prostszy, ale przyjemny romans, kolejnym lokalnym ulubieńcem jest Wine Parlor. Tutaj nie ma męstwa, nie ma zamieszania, po prostu usiądź i ciesz się pięknym kieliszkiem wina. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, personel z przyjemnością pomoże Ci znaleźć kolejną ulubioną kroplę!

W Brixton nie brakuje również pubów i barów z ukrytymi klejnotami. The Beast of Brixton to jeden z tych pubów, które mimo swojej ogromnej popularności nigdy nie wydają się zbyt przepełnione. Pomaga, że ​​jest trochę schowany na Acre Lane.

Być może jednym z najnowszych ukrytych klejnotów jest Lost in Brixton, który został otwarty w 2020 roku i znajduje się na szczycie Brixton Village. Więc jak to jest dokładnie „ukryte”? Cóż, ma ukrytą klatkę schodową, przenosząc to, co już jest niezwykle fajny bar na zewnątrz, do ulubionego miejsca w okolicy.

Średnie ceny nieruchomości w Brixton w 2021

Chociaż znaczny spadek cen nieruchomości, który dotknął Londyn w połowie 2020 r., osiągnął Brixton, od tego czasu uległy one normalizacji. Foxtons informuje, że średnio ceny nieruchomości w Brixton wzrosły o ponad 2% W minionym roku. Mieszkania są najpopularniejszym rodzajem nieruchomości sprzedawanych tutaj, średnio około 480 000 £.

Jednak jeśli chodzi o wynajem, bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz konkurencyjne stawki w Brixton. W porównaniu do średniej londyńskiej stawki czynszu w Brixton są o 23,8% niższe i wynoszą 424 GBP tygodniowo.

5 najlepszych miejsc do życia w Brixton

Jeśli niezaprzeczalna energia i kultura Brixton przemawiają do Ciebie, najlepszym miejscem do poznania rynku są najwyżej oceniane inwestycje naszych mieszkańców. To 5 najlepszych miejsc do życia w Brixton według ludzi, którzy mieszkają w nowo wybudowanych domach w okolicy. Opierając się wyłącznie na ich recenzjach, poniższe rozwiązania mają najlepsze wyniki ogólne.

Zabudowa Brixton Square

Na samym szczycie naszej listy znajduje się Brixton Square, który łączy w sobie urok przemyślanego, nowoczesnego designu z bezkonkurencyjną lokalizacją. Mieszkańcy mówią, że uwielbiają być tak blisko stacji Brixton i bijącego serca okolicy, Brixton Village. Sama inwestycja oferuje eleganckie apartamenty, w tym dwupoziomowe apartamenty w stylu penthouse na szczycie dwóch specjalnie wybudowanych bloków – Milles Square i Carney Place. Na miejscu znajduje się również kilka punktów sprzedaży detalicznej oraz szeroka gama atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców.

Przeczytaj recenzje i szczegóły dotyczące Brixton Square, SW9

Rozwój Edge

Następna w kolejce jest The Edge, która nie ma nic wspólnego z sensacją irlandzkiego zespołu rockowego U2. W rzeczywistości jest to osiedle Taylor Wimpey przy Gresham Road w centrum Brixton. Oferuje apartamenty z jedną, dwiema i trzema sypialniami, wszystkie w bliskiej odległości od Brixton Village oraz stacji metra i kolei Brixton’s. Stąd mieszkańcy mogą wskoczyć na linię Victoria i dotrzeć do West Endu w niecałe 20 minut.

Przeczytaj recenzje i szczegóły dotyczące The Edge, SW9

owalna ćwiartka sw9 widok na ulicę

Trzecia na naszej liście jest ćwiartka owalna. Ukończona w 2017 roku inwestycja mieszkaniowa składa się z 808 mieszkań, w tym mieszkań z jedną, dwiema i trzema sypialniami oraz domów z trzema i czterema sypialniami. Park Myatt’s Fields znajduje się zaledwie 6 minut spacerem od hotelu, aw okolicy znajduje się wiele środków transportu, w tym stacje metra Oval i Stockwell, a także dworce kolejowe Loughborough Junction i Denmark Hill.

Przeczytaj recenzje i szczegóły dotyczące Oval Quarter, SW9

Singer Mews to wielofunkcyjna inwestycja z Notting Hill Genesis, składająca się ze współwłasności, sprzedaży prywatnej, wynajmu socjalnego i lokali handlowych. Dostępnych jest tu 77 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych. Sama inwestycja faktycznie znajduje się w okolicy Stockwell, między Clapham i Brixton, co daje mieszkańcom dobrą pozycję do korzystania z obu.

Przeczytaj recenzje i szczegóły Singer Mews, SW4

Rozwój Brixton Centric

Brixton Centric jest, jak sama nazwa wskazuje, dobrze umiejscowiona w centrum Brixton. Daje to mieszkańcom szansę na podziwianie Brixton Village i punktów orientacyjnych, takich jak Ritzy Cinema, które znajdują się tuż za ich progiem. Oceniając wysoko we wszystkich obszarach, a zwłaszcza za projekt, mieszkańcy cieszą się wyglądem i atmosferą osiedla tak samo, jak dostęp, który oferuje.

Przeczytaj recenzje i szczegóły dotyczące Brixton Centric, SW2


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czego można oczekiwać od Brixton, nasz dedykowany przewodnik poniżej zawiera mnóstwo dodatkowych informacji. Tutaj znajdziesz również wszystkie nasze aukcje dotyczące nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży i wynajmu.

Brixton

W latach 80. mówiło się o Brixton – bardziej ze względu na wysoki wskaźnik przestępczości niż o czymkolwiek innym. Ale duże inwestycje i mnóstwo nowych firm zmieniły tę tęczową dzielnicę na lepsze. Brixton to kreatywne centrum pełne sztuki ulicznej, niezależnych sklepów i Przeczytaj więcej o Brixtonie

Strona głównaWidoki zapewnia zweryfikowane recenzje rezydentów dotyczące osiedli mieszkaniowych w Wielkiej Brytanii. Współpracujemy z deweloperami, właścicielami i rządem, aby docenić najlepszych wykonawców i pomóc w poprawie standardów w środowisku budowlanym.

[ad_2]
Sprawdź nieruchomości z Warszawy, Krakowa lub Wrocławia prosto od dewelopera E-deweloperski.pl Dom Development oraz firmy budującej domy i mieszkania. Lidera rynku mieszkaniowego w Polsce. Znajdź swoje wymarzone mieszkanie.

W naszej firmie deweloperskiej oferujemy też Budowę Spa oraz Budowę Basenów w całej Polsce i za granicą.

Rate this post

Comments (0)

Nieruchomości - Ceny niższe nawet o połowęNieruchomości 50% Mniej Ceny Niższe Super Okazje

Zgarnij tę ostatnią letnią zniżkę na wakacje i zaoszczędź do 50% na wybranych nieruchomościach. 

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes